Hrvatske nogometašice u prijateljskom susretu pregazile Crnu Goru

Mihaela Bradovski • srijeda, 28.02.2018.

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija u Biogradu na Moru ugostila je Crnu Goru i upisala visoku pobjedu. U prijateljskom dvoboju Hrvatice su bile uspješnije s čak 5:0...

Hrvatske nogometašice polako, ali sigurno napreduju, a pokazale su to i u prijateljskom dvoboju s Crnom Gorom koja je bila neravnopravan protivnik te je pregažena s 5:0.

Dvoboj odigran u Biogradu na Moru riješen je vrlo brzo, Hrvatice su već u prvih deset minuta došle do visokih 3:0 i u nastavku susreta dodatno su povećale prednost.

Odlično je u utakmicu krenula Iva Landeka koja je već u prvih pet minuta svladala Ines Obradović, a u desetoj minuti na 3:0 povisila je Ivana Rudelić.

Do odlaska na odmor Hrvatice su postigle još dva pogotka, zabijale su i Martina Lončar i Kristina Šundov za konačnih 5:0.

U drugom dijelu rezultat se nije mijenjao, Hrvatska se zadovoljila visokom prednosti i mirno privela dvoboj kraju.

Hrvatska: Doris Bačić, Izabela Lojna (od 25. Ana Lubina), Leonarda Balog, Kristina Nevrkla, Izabela Dujmenović, Matea Bošnjak, Ivana Rudelić (od 58. Monika Conjar), Iva Landeka, Kristina Šundov (od 66. Ana Jelenčić), Martina Lončar, Sandra Žigić.