Dinamo II remizirao u Novigradu, Varaždinci nastavili s dobrim igrama

Mihaela Bradovski • subota, 10.03.2018.

Uz dvoboj između Gorice i Hajduka II, odigrana su još četiri susreta 20. kola Druge HNL. Vodeća momčad prvenstva nije uspjela slaviti na gostovanju kod posljednjeplasiranog...

Lider Druge HNL Dinamo II remizirao je na gostovanju u Novigradu 1:1. Fenjeraš je stigao do važnog boda u borbi za opstanak, a Dinamo je unatoč osvojenom samo jednom bodu zadržao vodeću poziciju s tri boda ispred drugoplasirane Gorice.

Modri su vodili od 59. minute pogotkom Brazilca Gabriela, ali u završnici susreta domaćin je uspio poravnati preko Brune Pralasa.

Varaždin je dobro igrao u završnici prvog dijela sezone, a na isti način nastavio je i nakon zimske pauze. Ugostio je na svom stadionu momčad Solina i upisao pobjedu 2:0.

Oba pogotka Varaždinci su postigli početkom drugog dijela kada je prvo Dejan Glavica u 51. minuti doveo domaćina u vodstvo, a onda Domagoj Drožđek potvrdio pobjedu.

Hrvatski dragovoljac izborio je važan bod protiv Sesveta, a može žaliti što nije uzeo i sva tri. Imao je vodstvo 2:0 golovima Brune Sunagića i Valentina Majstorovića, ali Sesvećani su do odlaska na odmor uspjeli poravnati preko Filipa Petanjka i Dine Kluka.

Dugopolje je prekinulo seriju dobrih rezultata Šibenčana koji su bili u pozitivnom nizu, ali na ovom gostovanju upisali su poraz 2:0.

Na ulasku u zadnjih 20 minuta domaćin je stigao do vodstva pogotkom Roberta Jandreka, a konačnih 2:0 postavio je u 78. minuti autogolom Ivan Roca.

U nedjelju je na rasporedu i posljednja utakmica kola, a u njoj će Lučko ugostiti Kustošiju.