Druga momčad Dinama nastavila niz neporaženosti, Hajduk slavio u Dugopolju

Petar Jenjić • nedjelja, 15.04.2018.

Odigrane su preostale dvije utakmice 27. kola Druge HNL u kojima su druge momčadi Hajduka i Dinama upisale nova tri boda. Bijeli su slavili u gostima kod Dugopolja, dok je Dinamo bio bolji od Kustošije...

Druga momčad Hajduka upisala je 11. pobjedu sezone, a treću u posljednje četiri utakmice. Bijeli su do pobjede stigli na gostovanju kod Dugopolja rezultatom 3:1 čime su se približili današnjem protivniku, koji je trenutno na petom mjestu, na pet bodova zaostatka.

Nakon što su u 16. minuti zatresli gredu udarcem Tonija Teklića, gosti su u vodstvo došli u 36. pogotkom Domagoja Bradarića. Prednost Hajduka trajala je do početka nastavka kada Dugopolje dolazi do poravnanja. Krasno je iz slobodnog udarca poentirao Kenan Delić.

Ipak, do kraja susreta Hajduk postiže dva pogotka i upisuje nova tri boda. Ivan Delić poentirao je s bijele točke u 70. minuti, da bi se pretkraj susreta još jednom upisao u strijelce, ovoga puta na proigravanje Darka Nejašmića.

Niz dobrih rezultata nastavila je druga momčad Dinama koja je na domaćem terenu s 4:0 bila od Kustošije. 17. je ovo pobjeda u sezoni za zagrebačku momčad koja za poraz ne zna još od 18. studenog prošle godine. S druge strane Kustošija se trenutno nalazi na pretposljednjem mjestu ljestvice.

Sva četiri pogotka Dinamo je postigao u prvom poluvremenu, točnije u prvih pola sata. Strijelci su bili Ivan Božić, Gabriel i Neven Đurasek koji je mrežu protivnika zatresao dva puta.