Nino Serdarušić ekspresno se oprostio od Challengera u Francavilli

Mihaela Bradovski • utorak, 24.04.2018.

Nino Serdarušić vrlo dobro igra na ITF turnirima, ali još uvijek čeka na pobjedu na Challengerima. U prvom kolu u Francavilli imao je za protivnika Francuza Mathiasa Bourguea i izgubio u dva seta...

35 mjesta lošije plasirani Francuz Mathias Bourgue zaustavio je Ninu Serdarušića u prvom kolu Challengera u Francavilli. Meč je bio relativno brzo gotov, hrvatski tenisač za sat i 20 minuta potpisao je kapitulaciju.

Serdarušić je tako nastavio nizati poraze na Challengerima iako na ITF turnirima igra dosta dobro i pobjeđuje i one koji na Challengerima imaju solidne rezultate.

U ovom meču je jako pao nakon izgubljenog prvog seta, u drugom se mučio praktički u svakom gemu te je Bourgue vrlo lako došao do 5:1 i rutinski dovršio posao.

Francuz je tako izborio nastup u drugom kolu gdje će igrati protiv Talijana Mattea Donatija koji je u prvom kolu nadigrao sunarodnjaka Salvatorea Carusa.