Lazio
Lazio 1:2(1:1) Napoli
Napoli

Petar Jenjić • subota, 18.08.2018.

U drugom susretu dana odigranom na Olimpicu u Rimu, nogometaši Napolija slavili su protiv Lazija rezultatom 2:1 i sezonu otvorili na najbolji mogući način...

Nastavljeno je prvo kolo nove sezone Serie A, a nakon što je Juventus preokrenuo protiv Chieva, do pobjede nakon preokreta, u nešto manje dramatičnom raspoloženju, stigao je Napoli koji je slavio na gostovanju kod Lazija s 2:1.

Što se tiče hrvatskih nogometaša, Milan Badelj krenuo je od prve minute u dresu domaćina, a zamijenjen je u 68. minuti, dok je Marko Rog ušao u igru u 85. minuti kod Napuljana.

Nakon polovice igre u prvom poluvremenu Lazio je stigao do vodstva. Ciro Immobile sjajnim je potezom izbacio trojicu protivničkih braniča i krasno pogodio pod same rašlje.

Nešto kasnije VAR je poništio pogodak Arkadiuszu Miliku, ali poljski napadač u sudačkoj se nadoknadi prvog poluvremena ipak upisao u strijelce. Dobro je na ubacivanje reagirao Jose Callejon i spustio loptu za Milika koji iz blizine matira protivničkog vratara.

Preokret je kompletiran u 59. minuti kada domaća obrana nije dobro reagirala na jedan centaršut, Allan spustio loptu za Callejona koji donosi svojoj momčadi sva tri boda.