Varaždinci i dalje stopostotni na vrhu, Dinamo ih prati

Mihaela Bradovski • nedjelja, 16.09.2018.

Odigrani su svi susreti četvrtog kola Druge HNL, a niti nakon njega Varaždin nema izgubljen niti jedan bod. Jednako tako Dugopolje još nije osvojilo nijedan...

Druga momčad Dinama nastavlja pratiti Varaždince nakon što je u nedjelju u susretu četvrtog kola svladala fenjeraša Dugopolje s 3:0. Dugopolje tako ostaje na dnu ljestvice bez ijednog osvojenog boda i s dosta problema.

Modri su već u četvrtoj minuti stigli do vodstva pogotkom Marija Ćužea i tu su prednost držali bez problema do kraja prvog dijela.

U drugom poluvremenu još su dvaput tresli mrežu Dugopolja, a strijelci su bili Antonio Marin i Hyunwoo Kim.

U subotu je Varaždin s 4:2 u odličnoj utakmici bio bolji od druge momčadi Hajduka i tako nastavio u stopostotnom tonu. Gosti su doputovali jači za Ardiana Ismajlija i Edina Šehića, imali su i vodstvo od četvrte minute golom Franka Kovačevića, ali Varaždin je ipak slavio.

Borna Miklić i Josip Golubar donijeli su Varaždinu preokret, a nakon što je Leon Kreković oravnao na 2:2, Varaždin je ipak otišao do pobjede zahvaljujući Leonu Benku i Golubaru.

Solin je tijesno slavio protiv Kustošije s 1:0 i tako ostao u gornjem dijelu ljestvice. Pobjedu domaćinu donio je Duje Ninčević golom u 39. minuti, a domaćin je od 49. minute igrao bez isključenog Marija Ćurića.

Zadar je odnio pobjedu protiv BSK-a golom Antonija Repića koji je završnicu susreta čak i odradio na vratima nakon što je domaćin ostao bez ozlijeđenog vratara Bendera pri čemu je Stjepan Šimičić i isključen.