Manuel Štrlek predvodio strijelce Veszprema u glatkoj domaćoj pobjedi

Mihaela Bradovski • utorak, 25.09.2018.

Veszprem je u mađarskom prvenstvu upisao očekivano visoku pobjedu protiv Balatonfuredija, a među najboljim pojedincima susreta bio je Manuel Štrlek...

Veszprem je upisao i četvrtu pobjedu u mađarskom prvenstvu i to ponovno vrlo uvjerljivu. Balatonfuredi svladan je s glatkih 32:24 te se nastavlja utrka stopostotnih Veszprema i Szegeda.

Balatonfuredi ostaje na samo jednoj pobjedi, međutim tri poraza koja je upisao stigla su protiv Szegeda, Veszprema i Tatabanye te sada napokon slijede lakši mečevi za ovu momčad.

Ovaj dvoboj u Veszpremu bio je jednosmjeran, odlučen je već u prvom poluvremenu i u nastavku susreta nije bilo nikakve dvojbe tko će slaviti.

U redovima Veszprema s po pet golova istaknuli su se Manuel Štrlek i Mate Lekai, a kod poraženih isti broj pogodaka postigao je Bence Deber.