Udinese
Udinese 0:2 Juventus
Juventus

Branimir Korać • subota, 06.10.2018.

Juventus nastavlja sa stopostotnim ulaskom u sezonu, upisao je i osmu pobjedu u isto toliko susreta te nezaustavljivo juri prema naslovu prvaka Italije...

Sjajno izgleda Juventus ove sezone, nezadrživo i razigrano te niže samo i isključivo pobjede. Ove sezone Juventus je odigrao deset utakmica u svim natjecanjima i ubilježio isto toliko pobjeda, a ukupno je primio samo pet pogodaka.

Na gostovanju kod Udinesea upisana je rutinska pobjeda. Potvrdilo se da domaćin ipak nije protivnik koji može stvoriti probleme Juventusu i tako je i bilo, već u prvom poluvremenu Juventus je riješio pitanje pobjednika.

Prvi pogodak stigao je u 33. minuti kada je Joao Cancelo ubacio s desne strane, na loptu je natrčao Rodrigo Bentancur koji glavom šalje loptu u mrežu.

Četiri minute kasnije već je 2:0. Mario Mandžukić izborio se za loptu u 16 metara domaćina, pronašao je usamljenog Cristiana Ronalda na 13-14 metara, a on udarcem iz prve šalje loptu u mrežu.

Mandžukić je igrao dobro, imao je i on ponešto prilika za postizanje pogotka, ali nije ih iskoristio, vratar domaćina bio je uspješniji.

Bivši hrvatski reprezentativac odigrao je cijelu utakmicu, a kod domaćina Andrija Balić i dalje se oporavlja od ozljede.