Valladolid
Valladolid 1:0(1:0) Huesca
Huesca

Petar Jenjić • nedjelja, 07.10.2018.

U sklopu osmog kola španjolske Primere do nove je pobjede stigao Valladolid koji je na domaćem terenu slavio protiv Huesce s 1:0...

Nogometaši Valladolida nedjeljni dio programa otvorili su pobjedom pred svojim navijačima. U konačnici je bio dovoljan jedan pogodak, i to onaj prekrasan iz slobodnog udarca.

Današnjom pobjedom Valladolid je samo nastavio pozitivan niz rezultata. Već četiri utakmice ne zna za poraz, a danas je upisao treću uzastopnu pobjedu kojom je barem privremeno skočio na šest mjesto ljestvice. S druge strane, Huesca je na posljednjem mjestu sa samo pet bodova.

Domaća momčad u vodstvo je stigla u 28. minuti utakmice. Napravila je Huesca prekršaj na dvadesetak metara od gola, a slobodan udarac izveo je Ruben Alcaraz. Veznjak Valladolida sjajno je poentirao pored nemoćnog vratara gostiju.

Kako se kasnije pokazalo, bio je to jedini pogodak na susretu kojim je domaćin stigao do sva tri boda. Imala je Huesca posebno u drugom poluvremenu prevlast u posjedu lopte, a samim time i pokušajima prema suparničkim vratima, međutim, rezultat se više nije mijenjao.

U redovima pobjedničke momčadi Duje Čop krenuo je u početnoj postavi, a zamijenjen je u 84. minuti.