Danijel Pranjić vratio Anorthosis u utakmicu i pokrenuo preokret

Branimir Korać • nedjelja, 09.12.2018.

Bivši hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić bio je strijelac za Anorthosis u 12. kolu ciparskog prvenstva, u pobjedi protiv Doxe 3:1...

Anorthosis je nastavio seriju dobrih rezultata i nakon lošeg početka sezone, počeo je ostvarivati dobre rezultate. Nesuđeni klub Igora Bišćana slavio je protiv Doxe s 3:1 i još malo napredovao na ljestvici.

Susret u Famagusti počeo je loše za domaćina, Finac Berat Sadik doveo je Doxu u vodstvo već u devetoj minuti, ali u 20. minuti Anorthosis se ipak vratio poravnavši na 1:1 golom bivšeg hrvatskog reprezentativca Danijela Pranjića iz kaznenog udarca.

U drugom dijelu domaćin je napravio potpuni preokret i slavio s 3:1 golovima Vincenta Bessata i Nike Kačarave.

Danijel Pranjić igrao je do 69. minute, a Gordon Schildenfeld odigrao je cijelu utakmicu. Ivan Vargić cijeli susret proveo je na klupi.