Slaven Bilić do prve pobjede od dolaska u Al-Ittihad

Petar Jenjić • petak, 14.12.2018.

Slaven Bilić stigao je do prve pobjede od dolaska na klupu Al-Ittihada, danas je slavio na gostovanju kod Al Batina s 3:1 i odmaknuo se s posljednje pozicije...

Nije išlo Slavena Bilića od dolaska u Al-Ittihad, ali hrvatski trener danas je ipak uspio doći do svoje prve pobjede. Al-Ittihad gostovao je kod Al Batina kojeg je porazio s 3:1.

Današnjom pobjedom odmaknuo se s posljednje pozicije koju sada drži Ohod zbog lošije gol razlike. Upravo je današnji Bilićev protivnik njihov sljedeći konkurent na ljestvici s obzirom na to da im sada bježi ukupno pet bodova.

Nakon prvog poluvremena gosti su vodili s 1:0 pogotkom Abdulrahmana Al Ghamdija iz šeste minute. Drugi pogodak stigao je u 53. minuti kada se u strijelce upisao Romarinho, da bi pobjedu potvrdio Fahad Al-Muwallad u 72. minuti.

Do kraja utakmice domaćin je tek ublažio poraz, strijelac je u trećoj minuti sudačke nadoknade bio Raed Al-Ghamdi.