Club Brugge povezao dvije pobjede i učvrstio drugu poziciju na ljestvici

Mihaela Bradovski • četvrtak, 27.12.2018.

Club Brugge pod vodstvom hrvatskog stručnjaka Ivana Leke stigao je do nove pobjede u belgijskom prvenstvu. Slavio je u gostima kod Lokerena i tako povezao dvije pobjede te učvrstio drugo mjesto na ljestvici...

Posljednjeplasirani Lokeren nije iznenadio Lekin Club Brugge. U 21. kolu Brugge je u gostima bio bolji s minimalnih 1:0 i tako zadržao tri boda prednosti nad trećeplasiranim Antwerpom kojeg je pregazio u prošlom kolu, ali i ostao na sedam bodova zaostatka za vodećim Genkom.

Lokeren je ovim porazom ostao na posljednjem mjestu na ljestvici s tri boda zaostatka za pretposljednjim Mouscronom.

pobjednika je odlučio u 69. minuti Ruud Vormer koji je postigao jedini pogodak na susretu.

Matej Mitrović treće kolo zaredom odigrao je svih 90 minuta dok je Karlo Letica ponovno ostao na klupi. Kod domaćina Jakov Filipović odigrao je cijelu utakmicu, a Mario Tičinović u 74. minuti napustio je travnjak te ga je zamijenio Ari Skulason.