UAE i Tajland zauzeli prva dva mjesta, Bahrein ostao treći

Sportnet • ponedjeljak, 14.01.2019.

Odigrano je posljednje kolo Azijskog kupa u skupini A, a prolazak u sljedeću fazu osigurali su Ujedinjeni Arapski Emirati i Tajland...

Završeno je natjecanje u skupini A Azijskog kupa, a u sljedeću fazu idu Ujedinjeni Arapski Emirati i Tajland, dok Bahreinu ostaje čekati konačan poredak trećeplasiranih ekipa.

Bahrein je odigrao utakmicu protiv Indije te stigao do minimalne pobjede i to u posljednjim minutama susreta. Siguran je izvođač penala u 91. minuti bio Jamal Rashed.

Bodove su podijelili Ujedinjeni Arapski Emirati i Tajland koji su tako izborili prolazak dalje. Susret je završio rezultatom 1:1, a do vodstva je stigao UAE u devetoj minuti golom Ali Ahmeda Mabkhouta. Bod vrijedan prolaska dalje Tajlandu je donio Thitipan Puangchang u 41. minuti.