Libanonac svladao Serdarušića na startu Challengera u Koblenzu

Petar Jenjić • utorak, 15.01.2019.

Nino Serdarušić poražen je na startu Challengera koji se igra u njemačkom Koblenzu, bolji je od hrvatskog tenisača u dva seta bio Libanonac Benjamin Hassan...

Tek nešto više od sat vremena na terenu proveo je Nino Serdarušić na startu Challengera u njemačkom Koblenzu. Hrvatski tenisač igrao je meč protiv igrača s pozivnicom Benjamina Hassana koji ga je porazio u dva seta. Bilo je 6:4, 6:2.

Tri break lopte spasio je hrvatski tenisač u prvom setu, ali četvrtu nije uspio. Hassan je poveo s 3:2, a zatim bez ijedne dopuštene prilike za povratak Serdarušića priveo set prema kraju.

Tek je jednu priliku za obrat imao hrvatski tenisač, bilo je to u drugom setu. Međutim, meč je tada već praktički bio riješen, s obzirom na to da je Hassan imao dvostruki break (4:1). Spasio je prvu i jedinu šansu priliku protivnika te mirno zaključio meč u svoju korist.