Spal 0:0 Torino
Torino

SPAL s igračem više propustio slaviti protiv Torina

Jan Šneler • nedjelja, 03.02.2019.

Susret SPAL-a i Torina u 22. kolu Serie A završio je neodlučenim ishodom. Njime mogu ponajviše nezadovoljni biti domaćini koji su posljednjih pola sata imali igrača više...

Rani poslijepodnevni nedjeljni susret SPAL-a i Torina nije pružio previše uzbuđenja. Mršavih 0:0 i gotovo jednodimenzionalnih posljednjih pola sata nisu nikoga oduševili. Ipak, remijem su sigurno zadovoljni u redovima Torina koji je od 65. minute igrao s igračem manje.

U prvih 45 minuta momčadi su bile prilično izjednačene. Torino je zaprijetio u 20. minuti preko Andree Belottija, ali je domaći vratar uspio odbiti loptu u korner. Nekoliko minuta kasnije, SPAL je imao dvije odlične prilike, no Mirco Antenucci i Mohamed Salim Fares nisu bili precizni u svojim pokušajima.

Embed from Getty Images

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a dvadesetak minuta nakon nastavka, Nicolas N'Koulou je dobio drugi žuti karton te je Torino ostao s igračem manje. SPAL je to iskoristio za potpunu opsadu gola gostiju. Domaćini su dosta kombinirali, ali nisu uspjeli iskoristiti brojčanu prednost.

Nekoliko ozbiljnih pokušaja je imao domaći sastav, ali bilo je to premalo za nešto više od remija. Ostaje dojam kako su domaćini mogli nešto riskantnije ući u posljednju fazu susreta, iako sudeći po poziciji na tablici, vjerojatno niti SPAL nije nezadovoljan osvojenim bodom. Lorenco Šimić kod domaćina ostao je na klupi.