Nino Serdarušić glatko poražen na startu Challengera u Budimpešti

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 04.02.2019.

Nino Serdarušić zaustavljen je već u prvom kolu Challengera u Budimpšeti. Protivnik mu je bio Viktor Đurasović kojem je trebalo manje od sat vremena za pobjedu...

Razočaravajuć nastup Nine Serdarušića u prvom kolu Challengera u Budimpešti. Protivnik mu je bio 373. igrač svijeta Viktor Đurasović koji ga je svladao bez ikakvih problema.

Hrvatski tenisač ušao je u susret kao favorit, očekivala se njegova pobjeda, međutim odigrao je dosta skroman meč i za samo 57 minuta oprostio se od turnira.

Serdarušić je već u prvom gemu imao break priliku koju nije iskoristio i to je u biti sve što je napravio u prvom setu. Đurasović je u njegovom nastavku napravio dva breaka i sa 6:2 uzeo prvi set.

U drugom setu ponovno je prvi zaprijetio Serdarušić koji je kod 2:2 imao tri break lopte, niti njih nije iskoristio te je izgubio sve gemove do kraja meča.

Hrvatski tenisač tako se brzo oprostio od turnira, a Đurasović odlazi u drugo kolo gdje će igrati protiv 13. nositelja Maximea Janviera.