Torino 2:0 Atalanta
Atalanta

Torino na kraju prvog i početkom drugog poluvremena do pobjede protiv Atalante

Mihaela Bradovski • subota, 23.02.2019.

U susretu 25. kola talijanske Serie A Torino je slavio s 2:0 protiv Atalante. Važna pobjeda za domaćina u borbi za Europu čime je ujedno uhvatio priključak s Atalantom...

Torino je očajnički trebao sva tri boda protiv Atalante kako bi u potpunosti uhvatio priključak u borbi za Europu i do nje je došao. Atalanta je mogla s ovom pobjedom dostići Romu i potpuno se odvojiti od domaćina u borbi za Europu, a Torino je opet morao do pobjede kako bi zadržao korak s Atalantom.

Atalanta je rano ušla u probleme, već u 18. minuti igru je morao napustiti Robin Gosens zbog ozljede mišića, ušao je mladi Dejan Kulusevski kojem je ovo tek treći nastup u Serie A, a u završnici prvog dijela Torino je poveo.

Embed from Getty Images

U 42. minuti nakon ubačaja iz kornera i velike gužve, loše je reagirao i vratar gostiju Berisha, a u konačnici je Armando Izzo pogodio za vodstvo.

Nakon samo 30 sekundi igre u drugom dijelu Torino je stigao i do drugog gola. Ovaj put strijelac je bio Iago Falque koji je s nekih 13-14 metara dobro pogodio i donio povećanje prednosti Torinu.

Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao, a Mario Pašalić odigrao je cijelu utakmicu za goste.