Leki remi na gostovanju u Bruxellesu kod Santinija i Milića

Mihaela Bradovski • nedjelja, 24.02.2019.

U najzanimljivijem dvoboju 27. kola belgijskog prvenstva Club Brugge gostovao je kod Anderlechta i remizirao 2:2. Anderlecht je do završnice bio u prednosti, ali Brugge je uspio izvući remi...

Veliki dvoboj belgijskog prvenstva između Anderlechta i Club Bruggea okončan je bez pobjednika. U zanimljivom dvoboju gosti su poveli pa je Anderlecht napravio preokret i na kraju je ipak susret okončan remijem.

Brugge je odlično krenuo i već u petoj minuti stigao je do vodstva pogotkom Wesleyja nakon čega je Anderlecht krenuo po poravnanje i u ostatku poluvremena bio opasniji protivnik te zasluženo izjednačio.

U 31. minuti Yannick Bolasie potvrdio je status pojačanja pogotkom za 1:1. Kada je isti igrač u 81. minuti dobio domaćinu preokret, činilo se da će Anderlecht do pobjede, ali Lekina momčad ekspresno je odgovorila.

U 83. minuti, odmah nakon ulaska u igru lijepim udarcem Thibaut Vlietinck, povratnik nakon problema s ozljedom mišića, zabija za konačnih 2:2.

Ivan Santini odradio je cijelu utakmicu dok je Antonio Milić napustio igru u 79. minuti.