Tudor i Udinese do boda na San Siru, Juventus slavio kod Cagliarija

Petar Jenjić • utorak, 02.04.2019.

Juventus je na gostovanju kod Cagliarija stigao do nove prvenstvene pobjede, dok je Udinese na gostovanju kod Milana uspio osvojiti bod...

Igor Tudor i Udinese danas su gostovali na San Siru gdje su protiv Milana uspjeli uzeti bod. Susret je završio rezultatom 1:1, a Rossoneri tako i treću uzastopnu utakmicu ne znaju za pobjedu.

Milan je imao jako puno problema s ozljedama danas, a o tome dovoljno govori podatak kako su već nakon 41 minute morali napraviti dvije izmjene. Jedna od njih bila je i ona vratara jer je zbog problema s mišićem igru napustio Gianluigi Donnarumma.

Ipak, u završnici poluvremena domaćin je stigao do vodstva, ubacio je Patrick Cutrone za Krzysztofa Piateka čiji prvi udarac brani protivnički vratar, no lopta se vraća u noge poljskom napadačku koji je drugi puta bio neumoljiv.

Međutim, gostujuća momčad ipak dolazi do boda. Igrala se 65. minuta kada je Seko Fofana odigrao povratnu loptu za Kevina Lasagnu koji utrčava u kazneni prostor i poentira pod samu gredu.

Juventus je večeras gostovao kod Cagliarija protiv kojeg je upisao 26. pobjedu u 30. prvenstvenoj utakmici ove sezone. Gostima su za pobjedu i tri boda bila dovoljna dva pogotka, po jedan u svakom poluvremenu.

Stara dama do vodstva je stigla u 22. minuti. Iz kornera je ubacio Miralem Pjanić, a najviši je u skoku bio Leonardo Bonucci koji glavom skreće loptu u mrežu.

Kako ne bi bilo nikakve dvojbe oko podjele bodova, pobrinuli su se gosti u 85. minuti kada je Rodrigo Bentacur poslao prizemnu loptu u peterac gdje se našao Moise Kean koji je pored jednog od braniča skreće u mrežu.

U redovima domaće momčadi Darijo Srna odigrao je svih 90 minuta, dok Filip Bradarić nije ulazio u igru. Mario Mandžukić nije bio u sastavu Juventusa.