Bordeaux 2:0 Marseille
Marseille

Bordeaux se pobjedom protiv Marseillea vratio na pozitivan niz

Petar Jenjić • petak, 05.04.2019.

Bordeaux je u sklopu 31. kola Ligue 1 stigao do devete pobjede sezone čime je prekinuo niz od šest utakmica bez slavlja. Svladao je Marseille rezultatom 2:0...

Nakon šest uzastopnih utakmica bez pobjede, nogometaši Bordeauxa uspjeli su doći do pobjede. Na domaćem su terenu s 2:0 bili bolji od Marseillea te tako stigli do devetog slavlja sezone.

Igrala se 27. minuta kada je nakon jednog centaršuta Nemanja Radonjić igrao rukom u vlastitom kaznenom prostoru, a sudac dosudio najstrožu kaznu. Siguran je izvođač penala bio Francois Kamano.

Na drugi pogodak čekalo se sve do 71. minute kada je Bordeaux potvrdio pobjedu. Jimmy Briand proigrao je Nicolasa De Previllea koji je ušao u kazneni prostor i pored jednog protivničkog braniča uspio šutirati i matirati protivničkog vratara.

Do kraja susreta rezultat se nije promijenio, ali domaćin je ostao s igračem manje kada je Pablo zbog udaranja protivničkog igrača dobio isključujući crveni karton.

U dresu Bordeauxa cijelu je utakmicu odigrao Toma Bašić, dok je svih 90 minuta za goste odigrao i Duje Ćaleta-Car.