Sjajna suradnja s Kostićem za novi Rebićev pogodak, Jović iz penala u završnici zabio za pobjedu

Branimir Korać • subota, 06.04.2019.

Ante Rebić u dresu Eintrachta igra sjajno, a novi pogodak zabio je protiv Schalkea u gostima uz još jednom dobru suradnju s Filipom Kostićem...

Važan dvoboj za nogometaše Eintrachta koji hvataju pozicije koje vode u Ligu prvaka, a u goste Schalkeu doputovao je u sjajnoj formi i sa serijom pobjeda tražeći nastavak iste.

Krenulo je odlično, već u 13. minuti gosti su stigli do vodstva i to nakon krasne akcije. Filip Kostić idealno je proigrao Antu Rebića koji dolazi sam pred vratara, odlično ga prolazi i zatim zabija za vodstvo.

Na žalost za goste vodstvo nije trajalo dugo, u 21. minuti Schalke je stigao do poravnanja preko Suata Serdara.

U drugom dijelu uspjeli su gosti doći do drugog pogotka i to u 99. minuti preko Luke Jovića iz kaznenog udarca nakon igranja rukom u 16 metara.

Bayer je kod kuće upisao poraz s 4:2 od Leipziga iako je dva puta vodio golovima Kaija Havertza, ali gosti su se vraćali preko Sabitzera i Wernera, a u zadnjih 20 minuta Forsberg i Cunha zabili su za potpuni preokret.

Stuttgart je uzeo samo bod protiv već praktički otpisanog Nürnberga, a posljednjeplasirani Hannover poražen je od Wolfsburga s 3:1.