Anton Maglica strijelac u porazu Guizhou Zhichenga

Petar Jenjić • subota, 13.04.2019.

Hrvatski napadač Anton Maglica upisao se u strijelce za svoj Guizhou Zhicheng, no to nije pomoglo njegovoj momčadi da se spasi od poraza 2:1...

Odigrano je 5. kolo druge kineske lige u kojoj je Guizhou Zhicheng poražen na gostovanju kod Qingdao Huanhaija rezultatom 2:1. Gostima je ovo prvi poraz ove sezone te trenutno dijele prvo mjesto s još tri momčadi, uključujući i današnjeg pobjednika.

Ipak, prvi je do vodstva stigao Guizhou za kojeg je poentirao Anton Maglica. Bio je to treći pogodak hrvatskog napadača od dolaska u klub ove sezone.

Do kraja poluvremena domaćin je izjednačio preko Clea, da bi pobjedu osigurao Dong Wang u 60. minuti.