Parma 1:1 Milan
Milan

Milan ponovno remizirao, krasan pogodak Bruna Alvesa za bod Parme

Petar Jenjić • subota, 20.04.2019.

Nogometaši Milana odigrali su tek 1:1 na gostovanju kod Parme te tako upisali svoj 11. remi ove sezone u Serie A. Domaćin je do boda stigao lijepim pogotkom iz slobodnog udarca u završnici susreta...

Prvi dvoboj današnjeg dana završen je remijem. Milan je gostovao kod Parme tražeći tri boda kojima bi pobjegli Romi na četvrtoj poziciji, međutim, uspio je uzeti samo jedan. Susret je završio rezultatom 1:1, a oba pogotka vidjeli smo u drugom poluvremenu.

Parma je puno bolje izgledala od Milana u prvom poluvremenu te je imala sve prilike vrijedne posebno isticanja. Tako je Juraj Kucka bio blizu sjajnog pogotka, ali njegov je udarac samo okrznuo gredu.

Nakon tri uzastopna kornera, jedan od udaraca Fabija Ceravola završio je u bloku. Drugi njegov pokušaj obranio je Donnarumma, dok na još jedan odbijanac nije najbolje uspio reagirati Gervinho.

Međutim, do pogotka nije došla, a kazna za to stigla je u 69. minuti kada je Milan stigao do vodstva. Ubacio je Suso, a sjajno glavom loptu u gol skrenuo Samu Castillejo. Pet minuta kasnije činilo se da je gostujuća momčad podebljala vodstvo, no pogodak je poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Ipak, Milan nije izdržao, a gol je primio u 87. minuti kada je lijepo iz slobodnog udarca pogodio Bruno Alves.