Roma 3:0 Cagliari
Cagliari

Roma lako s Cagliarijem, Ćorić zaigrao prvi put u 2019. godini

Mihaela Bradovski • subota, 27.04.2019.

Roma nije imala nikakvih problema protiv Cagliarija kojeg je svladala rutinski s 3:0. Nakon dugo vremena na kraju susreta zaigrao je i Ante Ćorić...

Jednostavan posao imala je Roma protiv Cagliarija i tako je nastavila seriju utakmica bez poraza. Stigla je do važna tri boda u borbi za Ligu prvaka, u Rimu je slavila s 3:0.

Iako su gosti imali više loptu u nogama, bilo je to uglavnom u zoni daleko od gola dok je Roma s druge strane bila dosta opasnija i na kraju zasluženo slavila.

Već u prvih osam minuta stigla je do dva pogotka i nakon toga mirno dovršila posao. U petoj minuti Federico Fazio doveo je Rimljane u vodstvio da bi u osmoj minuti Javier Pastore povećao na 2:0.

U nastavku susreta Cagliari nije zaprijetio povratkom u utakmicu, Roma je bez većih problema održavala stečenu prednost, a u završnici je i povećala vodstvo.

U 86. minuti Aleksandar Kolarov nakon odbijanca povisio je na konačnih 3:0. Odmah nakon toga na travnjak je ušao i Ante Ćorić umjesto Justina Kluiverta i tako zaigrao prvi put nakon onog domaćeg poraza od Real Madrida u Ligi prvaka. Darijo Srna na drugoj strani zaigrao je od 74. minute.