Futsal Dinamo i Square posljednji polufinalisti doigravanja

Sportnet, Mihaela Bradovski • utorak, 30.04.2019.

Poznati su svi polufinalisti doigravanja u 1. HMNL, a posljednji koji su ušli među četiri najbolja su Futsal Dinamo i Square iz Dubrovnika...

Dvoboj između Futsal Dinama i Uspinjače Gimke u potpunosti je opravdao epitet utakmice četvrtfinala. Utakmica se igrala u pravom nogometnom ozračju, Dinamo je na kraju slavio s 5:4, preokretom i pogotkom u posljednjoj minuti utakmice. Uspinjača je do 38. minute imala prednost od 4:3, da bi Davor Kanjuh zabio za izjednačenje, a onda i u posljednjoj minuti za veliku pobjedu Dinama.

Dinamo je ovom pobjedom izborio polufinale protiv Novog Vremena Apfel. Prva utakmica igra se već ovaj tjedan, a uzvrat za desetak dana u Dvojci Doma sportova.

Square je izborio polufinale protiv Vrgorca domaćom pobjedom nad Splitom. Dubrovčani su dvama pogocima Pelea i jednim Ante Daničića došli do prednosti od 3:0, smanjio je Dario Marinović, a u 15. ponovno je tri razlike za Dubrovčane pogotkom Bruninha.

Ipak, Splitovci se autogolom Stjepana Reze i pogotkom Antonija Sekulića vraćaju na 3:4, ali više od toga nisu mogli i u daljnju fazu natjecanja prošao je Square.