Nogomet
Barišić sjajan u visokoj pobjedi Rangersa, Osječanima se smiješi CSKA
Uz dvoboj između Gzire i Hajduka, odigrana su još dva susreta prvog pretkola Europske lige. Rangersi i sofijski CSKA upisali su visoke pobjede 4:0...
Rangersi su u gostima na Gibraltaru 50 minuta lomili otpor domaćeg St. Josephsa i na kraju visoko slavili 4:0. Odličnu utakmicu odigrao je Borna Barišić koji je bio jedan od najistaknutijih igrača Rangersa.
Barišić je kod jednog gola asistirao, a kod drugog je iz slobodnog udarca poslao vratara s loptom u mrežu, dojam je da je ona prešla gol liniju čime bi se hrvatskom reprezentativcu trebao pisati pogodak.
U 50. minuti Škoti su stigli do vodstva golom Ryana Jacka na odlično dodavanje Barišića. Šest minuta kasnije Sheyi Ojo povisio je na 2:0, a Barišić je nakon toga krasnim slobodnim udarcem povisio na 3:0, gol je potvrdio Connor Goldson. Pobjedu Rangersa potvrdio je Alfredo Morelos, napadač kojeg konstantno povezuju s odlaskom iz kluba.
I Barišić i Nikola Katić odigrali su cijelu utakmicu.
Važan je bio i drugi susret, a u njemu je CSKA iz Sofije s 4:0 slavio protiv Titograda. CSKA je tako napravio ogroman korak prema prolazu i posve se približio dvoboju s Osijekom u drugom pretkolu.
CSKA je slavio golovima Evandra, Rodriguesa, Gefersona i Malinova, a napad Titograda predvodio je bivši igrač Zagreba i Rijeke Radomir Đalović.
FOTO: Sanjin Strukić/PIXSELL
Europska liga, kvalifikacije
1. pretkolo
St. Josephs | 0:4 | FC Rangers |
Gzira United | 0:2 | Hajduk |
CSKA Sofija | 4:0 | Titograd |
Jeunesse d'Esch | 0:0 | Tobol |
Pjunik | 3:3 | Škupi |
Ordabasy | 1:0 | Torpedo Kutaisi |
Ventspils | 3:0 | Teuta |
Alaškert | 3:1 | FK Makedonija Gjorče Petrov |
AEK Larnaca | 1:0 | Petrocub |
Laci | 1:1 | Hapoel Beer Sheva |
Trans Narva | 0:2 | Budućnost |
Flora | 2:0 | Radnički Niš |
KuPS Kuopio | 2:0 | Vitebsk |
Sabail | 2:3 | Universitatea Craiova |
Balzan | 3:4 | Domžale |
Riteriai | 1:1 | Klaksvik |
Ružomberok | 0:2 | Levski |
Akademija Pandev | 0:3 | Zrinjski |
Brann | 2:2 | Shamrock Rovers |
Brøndby | 4:1 | Inter Turku |
Crusaders | 2:0 | B36 Tórshavn |
Debrecen | 3:0 | Kukesi |
Dinamo Tbilisi | 6:0 | UE Engordany |
FK Liepaja | 1:1 | Dinamo Minsk |
Kauno Žalgiris | 0:2 | Apollon Limassol |
Maccabi Haifa | 2:0 | Mura |
Malmö | 7:0 | Ballymena |
Molde | 7:1 | KR Reykjavik |
Radnik Bijeljina | 2:0 | Trnava |
Šahtjor Soligorsk | 1:0 | Hibernians |
Speranta Nisporeni | 0:3 | Neftči |
Fola | 1:2 | Čihura |
Connah's Quay | 1:2 | Kilmarnock |
Olimpija Ljubljana | 2:3 | RFS |
Čukarički | 3:0 | Urartu |
Dunajska Streda | 1:1 | Cracovia |
Europa FC | 0:0 | Legia Varšava |
FCSB | 2:0 | Milsami |
Zeta | 1:5 | MOL Fehervar |
Aberdeen | 2:1 | RoPS Rovaniemi |
Cliftonville | 0:1 | Haugesund |
Cork City | 0:2 | Niedercorn |
St. Patrick's | 0:2 | Norrkoping |
Honvéd | 3:1 | Žalgiris Vilnius |
Široki Brijeg | 1:2 | Kairat Almati |
Breidablik | 0:0 | Vaduz |
Stjarnan | 2:1 | Levadia |
Urartu | 0:5 | Čukarički |
Klaksvik | 0:0 | Riteriai |
Titograd | 0:0 | CSKA Sofija |
Čihura | 2:1 | Fola |
Tobol | 1:1 | Jeunesse d'Esch |
Kairat Almati | 2:1 | Široki Brijeg |
FK Makedonija Gjorče Petrov | 0:3 | Alaškert |
Teuta | 1:0 | Ventspils |
Inter Turku | 2:0 | Brøndby |
Levadia | 3:2 * | Stjarnan |
RFS | 0:2 | Olimpija Ljubljana |
RoPS Rovaniemi | 1:2 | Aberdeen |
Universitatea Craiova | 3:2 | Sabail |
Dinamo Minsk | 1:2 | FK Liepaja |
Levski | 2:0 | Ružomberok |
Apollon Limassol | 4:0 | Kauno Žalgiris |
Cracovia | 2:2 * | Dunajska Streda |
Haugesund | 5:1 | Cliftonville |
Milsami | 1:2 | FCSB |
Neftči | 6:0 | Speranta Nisporeni |
Petrocub | 0:1 | AEK Larnaca |
Torpedo Kutaisi | 0:2 | Ordabasy |
Vaduz | 2:1 | Breidablik |
Žalgiris Vilnius | 1:1 | Honvéd |
Zrinjski | 3:0 | Akademija Pandev |
Hapoel Beer Sheva | 1:0 | Laci |
Niedercorn | 1:2 | Cork City |
UE Engordany | 0:1 | Dinamo Tbilisi |
B36 Tórshavn | 2:3 | Crusaders |
Hajduk | 1:3 | Gzira United |
Hibernians | 0:1 | Šahtjor Soligorsk |
Kukesi | 1:1 | Debrecen |
MOL Fehervar | 0:0 | Zeta |
Mura | 2:3 | Maccabi Haifa |
Norrkoping | 2:1 | St. Patrick's |
Škupi | 1:2 | Pjunik |
Vitebsk | 1:1 | KuPS Kuopio |
Ballymena | 0:4 | Malmö |
Budućnost | 4:1 | Trans Narva |
Domžale | 1:0 | Balzan |
Kilmarnock | 0:2 | Connah's Quay |
Radnički Niš | 2:2 | Flora |
FC Rangers | 6:0 | St. Josephs |
Trnava | 3:2 ** | Radnik Bijeljina |
KR Reykjavik | 0:0 | Molde |
Legia Varšava | 3:0 | Europa FC |
Shamrock Rovers | 2:1 | Brann |
Sadržaj se nastavlja
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Najnovije
- Najčitanije
Rakitić: 'Bude li sve išlo dobro, produžit ću ugovor s Al-Shababom'
Nogometni svijet
Ivanušecov Feyenoord će nakon slavlja u kupu pokušati nastaviti pobjednički niz
Nizozemski nogomet
Bilić: 'Nema restrukturiranja, smanjenja troškova, izgradnje ili novog trogodišnjeg perioda'
SuperSport HNL
Manchester City lov na četvrti uzastopni naslov nastavlja na gostovanju kod Brightona
Engleski nogomet
Talentirani nogometaš Istre 1961 potpisao prvi profesionalni ugovor s klubom
SuperSport HNL
Bilić: 'Nema restrukturiranja, smanjenja troškova, izgradnje ili novog trogodišnjeg perioda'
SuperSport HNL
Eros Grezda napustio redove Rudeša uoči gostovanja na Poljudu
SuperSport HNL
Manchester City lov na četvrti uzastopni naslov nastavlja na gostovanju kod Brightona
Engleski nogomet
Gradski derbi velikog uloga: Evertonu i Liverpoolu bodovi su jako potrebni
Engleski nogomet
Radeljić vodi pet mlađih igrača u Pulu: 'Moraju pokazati volju i želju'
SuperSport HNL
Europska liga, kvalifikacije
1. pretkolo
St. Josephs | 0:4 | FC Rangers |
Gzira United | 0:2 | Hajduk |
CSKA Sofija | 4:0 | Titograd |
Jeunesse d'Esch | 0:0 | Tobol |
Pjunik | 3:3 | Škupi |
Ordabasy | 1:0 | Torpedo Kutaisi |
Ventspils | 3:0 | Teuta |
Alaškert | 3:1 | FK Makedonija Gjorče Petrov |
AEK Larnaca | 1:0 | Petrocub |
Laci | 1:1 | Hapoel Beer Sheva |
Trans Narva | 0:2 | Budućnost |
Flora | 2:0 | Radnički Niš |
KuPS Kuopio | 2:0 | Vitebsk |
Sabail | 2:3 | Universitatea Craiova |
Balzan | 3:4 | Domžale |
Riteriai | 1:1 | Klaksvik |
Ružomberok | 0:2 | Levski |
Akademija Pandev | 0:3 | Zrinjski |
Brann | 2:2 | Shamrock Rovers |
Brøndby | 4:1 | Inter Turku |
Crusaders | 2:0 | B36 Tórshavn |
Debrecen | 3:0 | Kukesi |
Dinamo Tbilisi | 6:0 | UE Engordany |
FK Liepaja | 1:1 | Dinamo Minsk |
Kauno Žalgiris | 0:2 | Apollon Limassol |
Maccabi Haifa | 2:0 | Mura |
Malmö | 7:0 | Ballymena |
Molde | 7:1 | KR Reykjavik |
Radnik Bijeljina | 2:0 | Trnava |
Šahtjor Soligorsk | 1:0 | Hibernians |
Speranta Nisporeni | 0:3 | Neftči |
Fola | 1:2 | Čihura |
Connah's Quay | 1:2 | Kilmarnock |
Olimpija Ljubljana | 2:3 | RFS |
Čukarički | 3:0 | Urartu |
Dunajska Streda | 1:1 | Cracovia |
Europa FC | 0:0 | Legia Varšava |
FCSB | 2:0 | Milsami |
Zeta | 1:5 | MOL Fehervar |
Aberdeen | 2:1 | RoPS Rovaniemi |
Cliftonville | 0:1 | Haugesund |
Cork City | 0:2 | Niedercorn |
St. Patrick's | 0:2 | Norrkoping |
Honvéd | 3:1 | Žalgiris Vilnius |
Široki Brijeg | 1:2 | Kairat Almati |
Breidablik | 0:0 | Vaduz |
Stjarnan | 2:1 | Levadia |
Urartu | 0:5 | Čukarički |
Klaksvik | 0:0 | Riteriai |
Titograd | 0:0 | CSKA Sofija |
Čihura | 2:1 | Fola |
Tobol | 1:1 | Jeunesse d'Esch |
Kairat Almati | 2:1 | Široki Brijeg |
FK Makedonija Gjorče Petrov | 0:3 | Alaškert |
Teuta | 1:0 | Ventspils |
Inter Turku | 2:0 | Brøndby |
Levadia | 3:2 * | Stjarnan |
RFS | 0:2 | Olimpija Ljubljana |
RoPS Rovaniemi | 1:2 | Aberdeen |
Universitatea Craiova | 3:2 | Sabail |
Dinamo Minsk | 1:2 | FK Liepaja |
Levski | 2:0 | Ružomberok |
Apollon Limassol | 4:0 | Kauno Žalgiris |
Cracovia | 2:2 * | Dunajska Streda |
Haugesund | 5:1 | Cliftonville |
Milsami | 1:2 | FCSB |
Neftči | 6:0 | Speranta Nisporeni |
Petrocub | 0:1 | AEK Larnaca |
Torpedo Kutaisi | 0:2 | Ordabasy |
Vaduz | 2:1 | Breidablik |
Žalgiris Vilnius | 1:1 | Honvéd |
Zrinjski | 3:0 | Akademija Pandev |
Hapoel Beer Sheva | 1:0 | Laci |
Niedercorn | 1:2 | Cork City |
UE Engordany | 0:1 | Dinamo Tbilisi |
B36 Tórshavn | 2:3 | Crusaders |
Hajduk | 1:3 | Gzira United |
Hibernians | 0:1 | Šahtjor Soligorsk |
Kukesi | 1:1 | Debrecen |
MOL Fehervar | 0:0 | Zeta |
Mura | 2:3 | Maccabi Haifa |
Norrkoping | 2:1 | St. Patrick's |
Škupi | 1:2 | Pjunik |
Vitebsk | 1:1 | KuPS Kuopio |
Ballymena | 0:4 | Malmö |
Budućnost | 4:1 | Trans Narva |
Domžale | 1:0 | Balzan |
Kilmarnock | 0:2 | Connah's Quay |
Radnički Niš | 2:2 | Flora |
FC Rangers | 6:0 | St. Josephs |
Trnava | 3:2 ** | Radnik Bijeljina |
KR Reykjavik | 0:0 | Molde |
Legia Varšava | 3:0 | Europa FC |
Shamrock Rovers | 2:1 | Brann |