Rapid do vrha napunio mrežu amatera u Kupu, zabio i Mateo Barać

Branimir Korać • ponedjeljak, 22.07.2019.

Prije početka prvenstvene sezone, Austrijanci odrađuju utakmice prvog kola Kupa, a u nedjelju je u akciji bio bečki Rapid koji nije imao nikakvih problema...

Niželigaš SV Allerheiligen nije bio niti posebno zahtjevan sparing partner, Rapid je svoj dio posla u Kupu odradio kako i priliči ogromnom favoritu te je vrlo visoko slavio s 9:1.

Već u prvom poluvremenu bilo je jasno u kom smjeru će otići ova utakmica i Rapid je na odmoru vodio s 3:0. U trećoj minuti golijadu je započeo Thomas Murg da bi do poluvremena u strijelce se još upisali i Maximilian Hofmann i Christopher Dibon.

U drugom dijelu nastavili su gosti puniti mrežu Allerheilingena pa su tako još zabijali i Taxiarchis Fountas, Christoph Knasmullner, Stefan Schwab, još jednom Murg, Mateo Barać i Kelvin Arase.

Jedini gol za domaćeg regionalnog ligaša postigao je Daniel Bernsteiner koji je u tom trenutku smanjio na 7:1.

Barać je odigrao cijelu utakmicu za Bečane.