Europska liga, kvalifikacije, 2. pretkolo, 01.08.2019, 16:00 h |
Astana | 4:1 | FC Santa Coloma |
Hat-trick Tomasova u zadnjih 20 minuta spasio Astanu od blamaže protiv predstavnika iz Andore
Astana je izborila prolaz u treće pretkolo Europske lige eliminiravši andorsku Santa Colomu, Junak Astane bio je Marin Tomasov koji je ušao u igru i zabio tri gola...
Bogat dan u Europskoj ligi otvoren je u Kazahstanu gdje je Astana u uzvratu igrala protiv andorske Santa Colome i upisala pobjedu 4:1. Nakon razočaravajućih 0:0 u prvom susretu, do 73. minute u uzvratu Astana nije mogla do vodstva, a onda je na scenu stupio Marin Tomasov koji je u 60. minuti ušao u igru.
Santa Coloma šokirala je domaćina već u sedmoj minuti kada je Enric Pi postigao vodeći pogodak.
Do odlaska na odmor uspjela je Astana doći do poravnanja, u 24. minuti iz kaznenog udarca Runar Sigurjonsson bio je precizan.
U drugom dijelu domaćin je bacio sve na napad i to mu se isplatilo, a ključan je bio ulazak Tomasova u 60. minuti umjesto Mubelea.
Tomasov je u 73. minuti zabio za 2:1, treći gol postigao je u 79. minuti, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabio je za konačnih 4:1.
Luka Šimunović za razliku od Tomasova ostao je svih 90 minuta na klupi. U trećem pretkolu Astana će igrati protiv Vallette koju je izbacio u pretkolu Lige prvaka budući Dinamov protivnik Ferencvaros.
#RT @foetball247: FT Astana 4 FC Santa Coloma 1. Tomasov's 17 minute hattrick sends Astana to the next round #UEL pic.twitter.com/JWj0UVd1Op— GOALs (@Sports1RT) August 1, 2019
FOTO: Luka Stanzl/PIXSELL
Europska liga, kvalifikacije
2. pretkolo
Škendija | 1:2 | Dudelange |
FC Santa Coloma | 0:0 | Astana |
Ararat | 2:0 | Lincoln |
HB Tórshavn | 2:2 | Linfield |
Tre Penne | 0:5 | Suduva |
Slovan Bratislava | 2:1 | KF Feronikeli |
Pjunik | 2:1 | Jablonec |
Ventspils | 4:0 | Gzira United |
Gabala | 0:2 | Dinamo Tbilisi |
AEK Larnaca | 3:0 | Levski |
Partizani Tirana | 0:1 | Šerif Tiraspol |
Utrecht | 1:1 | Zrinjski |
Čihura | 1:1 | Aberdeen |
Honvéd | 0:0 | Universitatea Craiova |
Alaškert | 0:3 | FCSB |
Arsenal Tula | 0:1 | Neftči |
Flora | 1:2 | Eintracht Frankfurt |
Haugesund | 2:0 | Sturm Graz |
Lechia Gdansk | 2:1 | Brøndby |
Mladá Boleslav | 1:1 | Ordabasy |
Molde | 0:0 | Čukarički |
Šahtjor Soligorsk | 2:0 | Esbjerg |
Yeni Malatyaspor | 2:2 | Olimpija Ljubljana |
Connah's Quay | 0:1 | Partizan |
CSKA Sofija | 1:0 | Osijek |
Hapoel Beer Sheva | 2:0 | Kairat Almati |
Lokomotiv Plovdiv | 2:0 | Trnava |
MOL Fehervar | 1:0 | Vaduz |
Norrkoping | 2:0 | FK Liepaja |
Piast | 3:2 | Riga |
Luzern | 1:0 | Klaksvik |
AZ Alkmaar | 0:0 | Häcken |
Aris | 0:0 | AEL Limassol |
Dunajska Streda | 1:2 | Atromitos |
Gent | 6:3 | Viitorul |
Jeunesse d'Esch | 0:1 | Vitória Guimarães |
Budućnost | 1:3 | Zorja |
Domžale | 2:2 | Malmö |
FC Rangers | 2:0 | Niedercorn |
Strasbourg | 3:1 | Maccabi Haifa |
Wolverhampton | 2:0 | Crusaders |
Espanyol | 4:0 | Stjarnan |
Legia Varšava | 1:0 | KuPS Kuopio |
Shamrock Rovers | 2:1 | Apollon Limassol |
Torino | 3:0 | Debrecen |
Valur Reykjavik | 1:1 | Ludogorec Razgrad |
Lincoln | 1:2 | Ararat |
Suduva | 5:0 | Tre Penne |
Dudelange | 1:1 | Škendija |
KF Feronikeli | 0:2 | Slovan Bratislava |
Čukarički | 1:3 | Molde |
Astana | 4:1 | FC Santa Coloma |
Ordabasy | 2:3 | Mladá Boleslav |
Kairat Almati | 1:1 | Hapoel Beer Sheva |
Viitorul | 2:1 | Gent |
KuPS Kuopio | 0:0 | Legia Varšava |
Zorja | 1:0 | Budućnost |
Universitatea Craiova | 3:1 ** | Honvéd |
Debrecen | 1:4 | Torino |
Häcken | 0:3 | AZ Alkmaar |
Levski | 0:4 | AEK Larnaca |
Riga | 2:1 | Piast |
AEL Limassol | 0:1 | Aris |
Apollon Limassol | 3:1 * | Shamrock Rovers |
Atromitos | 3:2 | Dunajska Streda |
Dinamo Tbilisi | 3:0 | Gabala |
FK Liepaja | 0:1 | Norrkoping |
Jablonec | 0:0 | Pjunik |
Klaksvik | 0:1 | Luzern |
Maccabi Haifa | 2:1 | Strasbourg |
Malmö | 3:2 | Domžale |
Neftči | 3:0 | Arsenal Tula |
Šerif Tiraspol | 1:1 | Partizani Tirana |
Vaduz | 2:0 * | MOL Fehervar |
Zrinjski | 2:1 * | Utrecht |
Brøndby | 4:1 * | Lechia Gdansk |
Ludogorec Razgrad | 4:0 | Valur Reykjavik |
Niedercorn | 0:0 | FC Rangers |
Esbjerg | 0:0 | Šahtjor Soligorsk |
Gzira United | 2:2 | Ventspils |
Olimpija Ljubljana | 0:1 | Yeni Malatyaspor |
Eintracht Frankfurt | 2:1 | Flora |
FCSB | 2:3 | Alaškert |
Sturm Graz | 2:1 | Haugesund |
Aberdeen | 5:0 | Čihura |
Linfield | 1:0 | HB Tórshavn |
Osijek | 3:4 ** | CSKA Sofija |
Trnava | 3:1 | Lokomotiv Plovdiv |
Crusaders | 1:4 | Wolverhampton |
Vitória Guimarães | 4:0 | Jeunesse d'Esch |
Partizan | 3:0 | Connah's Quay |
Stjarnan | 1:3 | Espanyol |
Sadržaj se nastavlja
Za komentiranje članaka morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
- Najnovije
- Najčitanije
Sportnetovi novinari prognoziraju završnicu sezone: Sopić će imati razloga za slavlje
SuperSport HNL
I ove godine Dalmatinko Cup okuplja brojne velike klubove iz inozemstva i Hrvatske
Nogometni svijet
Nenad Gračan odredio igračice za kvalifikacijske susrete s Walesom i Ukrajinom
Reprezentacija
Sopić: 'Trenutno svih 23 igrača vjeruje da će početi protiv Rudeša i to je naša snaga'
SuperSport HNL
Dugopolje i Dubrava remizirali, Biliškov i Mandić i dalje u čekaonici za prvu pobjedu
Prva NL
Sportnetovi novinari prognoziraju završnicu sezone: Sopić će imati razloga za slavlje
SuperSport HNL
Kronologija: Mreže čiste u Dugopolju, remi u konačnici najpravdeniji
Prva NL
Kup utakmicu Hajduka i Dinama sudit će talijanski sudac
SuperSport Hrvatski kup
Ajax potvrdio da će Medić, Sosa i Šutalo na kraju sezone dobiti novog trenera
Nizozemski nogomet
Šarlija: 'Moramo pobijediti, tako ćemo se postaviti i od prve minute krenuti po tri boda'
SuperSport HNL
Europska liga, kvalifikacije
2. pretkolo
Škendija | 1:2 | Dudelange |
FC Santa Coloma | 0:0 | Astana |
Ararat | 2:0 | Lincoln |
HB Tórshavn | 2:2 | Linfield |
Tre Penne | 0:5 | Suduva |
Slovan Bratislava | 2:1 | KF Feronikeli |
Pjunik | 2:1 | Jablonec |
Ventspils | 4:0 | Gzira United |
Gabala | 0:2 | Dinamo Tbilisi |
AEK Larnaca | 3:0 | Levski |
Partizani Tirana | 0:1 | Šerif Tiraspol |
Utrecht | 1:1 | Zrinjski |
Čihura | 1:1 | Aberdeen |
Honvéd | 0:0 | Universitatea Craiova |
Alaškert | 0:3 | FCSB |
Arsenal Tula | 0:1 | Neftči |
Flora | 1:2 | Eintracht Frankfurt |
Haugesund | 2:0 | Sturm Graz |
Lechia Gdansk | 2:1 | Brøndby |
Mladá Boleslav | 1:1 | Ordabasy |
Molde | 0:0 | Čukarički |
Šahtjor Soligorsk | 2:0 | Esbjerg |
Yeni Malatyaspor | 2:2 | Olimpija Ljubljana |
Connah's Quay | 0:1 | Partizan |
CSKA Sofija | 1:0 | Osijek |
Hapoel Beer Sheva | 2:0 | Kairat Almati |
Lokomotiv Plovdiv | 2:0 | Trnava |
MOL Fehervar | 1:0 | Vaduz |
Norrkoping | 2:0 | FK Liepaja |
Piast | 3:2 | Riga |
Luzern | 1:0 | Klaksvik |
AZ Alkmaar | 0:0 | Häcken |
Aris | 0:0 | AEL Limassol |
Dunajska Streda | 1:2 | Atromitos |
Gent | 6:3 | Viitorul |
Jeunesse d'Esch | 0:1 | Vitória Guimarães |
Budućnost | 1:3 | Zorja |
Domžale | 2:2 | Malmö |
FC Rangers | 2:0 | Niedercorn |
Strasbourg | 3:1 | Maccabi Haifa |
Wolverhampton | 2:0 | Crusaders |
Espanyol | 4:0 | Stjarnan |
Legia Varšava | 1:0 | KuPS Kuopio |
Shamrock Rovers | 2:1 | Apollon Limassol |
Torino | 3:0 | Debrecen |
Valur Reykjavik | 1:1 | Ludogorec Razgrad |
Lincoln | 1:2 | Ararat |
Suduva | 5:0 | Tre Penne |
Dudelange | 1:1 | Škendija |
KF Feronikeli | 0:2 | Slovan Bratislava |
Čukarički | 1:3 | Molde |
Astana | 4:1 | FC Santa Coloma |
Ordabasy | 2:3 | Mladá Boleslav |
Kairat Almati | 1:1 | Hapoel Beer Sheva |
Viitorul | 2:1 | Gent |
KuPS Kuopio | 0:0 | Legia Varšava |
Zorja | 1:0 | Budućnost |
Universitatea Craiova | 3:1 ** | Honvéd |
Debrecen | 1:4 | Torino |
Häcken | 0:3 | AZ Alkmaar |
Levski | 0:4 | AEK Larnaca |
Riga | 2:1 | Piast |
AEL Limassol | 0:1 | Aris |
Apollon Limassol | 3:1 * | Shamrock Rovers |
Atromitos | 3:2 | Dunajska Streda |
Dinamo Tbilisi | 3:0 | Gabala |
FK Liepaja | 0:1 | Norrkoping |
Jablonec | 0:0 | Pjunik |
Klaksvik | 0:1 | Luzern |
Maccabi Haifa | 2:1 | Strasbourg |
Malmö | 3:2 | Domžale |
Neftči | 3:0 | Arsenal Tula |
Šerif Tiraspol | 1:1 | Partizani Tirana |
Vaduz | 2:0 * | MOL Fehervar |
Zrinjski | 2:1 * | Utrecht |
Brøndby | 4:1 * | Lechia Gdansk |
Ludogorec Razgrad | 4:0 | Valur Reykjavik |
Niedercorn | 0:0 | FC Rangers |
Esbjerg | 0:0 | Šahtjor Soligorsk |
Gzira United | 2:2 | Ventspils |
Olimpija Ljubljana | 0:1 | Yeni Malatyaspor |
Eintracht Frankfurt | 2:1 | Flora |
FCSB | 2:3 | Alaškert |
Sturm Graz | 2:1 | Haugesund |
Aberdeen | 5:0 | Čihura |
Linfield | 1:0 | HB Tórshavn |
Osijek | 3:4 ** | CSKA Sofija |
Trnava | 3:1 | Lokomotiv Plovdiv |
Crusaders | 1:4 | Wolverhampton |
Vitória Guimarães | 4:0 | Jeunesse d'Esch |
Partizan | 3:0 | Connah's Quay |
Stjarnan | 1:3 | Espanyol |
Izdvojeno
Piše: Sportnet
Sportnetovi novinari prognoziraju završnicu sezone: Sopić će imati razloga za slavlje
Ulazimo u posljednju četvrtinu sezone koja će nam pružiti odgovore na brojna pitanja. Sportnetovi novinari prognozirali su završnicu...