Franck Ohandza nastavlja donositi bodove, osigurao pobjedu i protiv fenjeraša

Mihaela Bradovski • petak, 09.08.2019.

U susretu 22. kola kineskog prvenstva Henan je ugostio Beijing Renhe i upisao pobjedu 2:1. Pogodak za pobjedu Henana postigao je Franck Ohandza...

Henan je slavio s 2:1 protiv posljednjeplasiranog Beijing Renhea i tako napredovao na deveto mjesto na ljestvici. Pogodak odluke djelo je bivšeg napadača Hajduka Francka Ohandze.

Henan je već u desetoj minuti stigao do vodstva, a strijelac je bio Ivo, no početkom drugog poluvremena Chen Jie zabija za 1:1.

Kratko su gosti bili u igri, u 51. minuti primio je loptu na ulasku u 16 metara i odlično pogodio za 2:1.

Promjena više nije bilo, a Ohandzi je ovo bio već deseti ovosezonski pogodak čime se izjednačio s Jean-Evrardom Kouassijem.