Real Madrid već kiksao, Valladolid odnio bod sa Santiago Bernabeua

Mihaela Bradovski • subota, 24.08.2019.

Real Madrid već u drugom kolu La Lige upisao je posrtaj i to odigravši samo 1:1 na Santiago Bernabeuu protiv Valladolida. Trebala je to biti lagana pobjeda za Zidaneovu momčad, ali dogodilo se ono što se toliko puta dogodilo i prošle sezone...

Nakon pobjede 3:1 u Vigu protiv Celte, Real Madrid očekivao je tri boda i na svom stadionu protiv Valladolida, ali nije uspio do njih i doći već je morao biti zadovoljan i remijem.

Real je bio bez Luke Modrića koji je isključen u prošlom kolu, dominirao je susretom, imao više prilika, ali nije ih realizirao. Dugo se mučio za pogodak, a nakon što je poveo, ubrzo je primio gol i ostao bez pobjede.

Zidane je od prve minute još jednom na travnjak poslao Garetha Balea s kojim više nema neke druge opcije osim stavljati ga da igra te se nadati da će nešto i odigrati. Umjesto Modrića u sredini je bio James Rodriguez, ali nije briljirao.

Nedostajao je i Eden Hazard koji ima problema s ozljedom, a za vjerovati je kako će Real ipak s njim i Modrićem biti kudikamo opasniji i kvalitetniji.

Sve do 82. minute Real je tražio pogodak, a onda je Varane ubacio za Benzemu koji pogađa iz okreta za 1:0.

U 88. minuti izgubljena lopta na sredini terena skupo je stajala Madriđane, Valladolid je krenuo u kontru koju Guardiola završava pogotkom za konačnih 1:1.

U sljedećem kolu Real ide u goste Villarrealu koji je, zanimljivo, dosad zabio najviše i primio najviše golova.