Fantastičnim golom Bistrovića CSKA slavio kod Tambova

Branimir Korać • nedjelja, 15.09.2019.

Moskovski CSKA uz dosta muke stigao je do pobjede u gostima kod posljednjeplasiranog Tambova. Bedem domaćina u 84. minuti fantastičnim golom probio je Kristijan Bistrović...

U devetom kolu ruskog prvenstva moskovski CSKA gostovao je kod posljednjeplasiranog Tambova i upisao pobjedu 2:0, a do nje je došao jako teško. Očekivao se lakši posao, no tek u završnici s igračem više gosti su slavili.

Pad domaćina krenuo je u 72. minuti kada je Moldavac Valeriu Ciuperca ekspresno zaradio dva žuta kartona i ostavio svoju momčad na cjedilu.

U 84. minuti u igru ulazi Kristijan Bistrović, neposredno prije izvođenja kornera gostiju, a iz tog kornera odbijena lopta na 20-ak metara dolazi do Bistrovića koji je fantastično opalio iz voleja i doveo CSKA do vodstva.

U samoj završnici još je i Magnusson zabio za konačnih 2:0.

Bistrović je tako na najboljio mogući način iskoristio tu malu minutažu, Nikola Vlašić igrao je cijelu utakmicu, a Zvonimir Šarlija ušao je u 48. minuti.