Sevilla nedodirljiva u gostima, tri gostovanja - tri pobjede

Mihaela Bradovski • nedjelja, 15.09.2019.

U prva dva nedjeljna dvoboja četvrtog kola La Lige gosti su bili uspješni. Espanyol je slavio kod Eibara, a Sevilla kod Alavesa...

Sevilla ove sezone igra fantastično u gostima i sa sva tri gostovanja vratila se s pobjedom. U četvrtom kolu gostovala je kod Alavesa i slavila 1:0.

Sevilla je stigla do zaslužene pobjede, a strijelac jedinog pogotka bio je Joan Jordan koji je zabio u 37. minuti za pobjedu.

Dosuđen je kazneni udarac na nekih 20 metara od gola Eibara, a Jordan ga je fantastično izveo i pogodio preko živog zida za pobjedu. Vratar nije imao nikakve šanse i samo je pogledom ispratio loptu.

Alaves nije uspio doći do poravnanja, Sevilla je i dalje bila opasnija i zasluženo je slavila.

Espanyol je u gostima bio bolji od Eibara s 2:1. Do pobjede je stigao zahvaljujući golovima u zadnjih 15 minuta susreta kada je preokrenuo zaostatak u kojem se našao.

Inače Espanyolu je ovo prva ovosezonska pobjeda i ujedno prvi ovosezonski golovi. U prva tri kola ostao je bez postignutog pogotka i imao je tek jedan remi.

Eibar je poveo početkom drugog poluvremena pogotkom Ramisa i održavao je prednost sve do 76. minute.

U 76. minuti Facundo Ferreyra poravnao je na 1:1, a tri minute kasnije Esteban Granero pogodio je za preokret i donio pobjedu Espanyolu.

U sudačkoj nadoknadi gosti su ostali s igračem manje nakon što je Naldo zaradio drugi žuti karton.