Veszprem i Szeged nastavljaju s pobjedama, vrlo dobar nastup Štrleka

Mihaela Bradovski • utorak, 17.09.2019.

Veszprem i Szeged nastavljaju primjermo odrađivati svoj dio posla. Veszprem je upisao i šestu pobjedu u šest odigranih utakmica, a Szeged ih je odigrao četiri i sve četiri dobio...

Veszprem je gostovao kod Oroshazija koji je na dnu bez ijedne pobjede, no ovdje Veszprem nije briljirao i slavio je s 31:25 što je čak i prihvatljiv poraz za domaćina.

U prvom poluvremenu Veszprem je riješio baš sve, vodio je na odmoru 19:10 i u nastavku susreta mirno je dovršio posao.

Najučinkovitiji kod gostiju bio je Manuel Štrlek koji je postigao šest golova, a pet je dodao Borut Mačkovšek.

Szeged je također slavio u gostima i to kod Budakalasza s 33:27. Također očekivana pobjeda protiv također protivnika koji je na dnu bez ijednog boda.

Ovdje je bila drugačija priča, Szeged je odigrao loše prvo poluvrijeme i gubio je 18:16, ali je u nastavku Szeged pritisnuo i otišao do pobjede.

Bogdan Radivojević s osam golova predvodio je goste, a pet je dodao Jonas Kallman. Tu se razbranio i Roland Mikler koji je skupio deset obrana dok je Mirko Alilović skupio šest obrana.