Kup, 1/16 finala, 24.09.2019, 15:30 h, Stadion Branko Čavlović - Čavlek, gledatelja: 2000

Branimir Korać • utorak, 24.09.2019.

Dinamo je bez stresova prošao kroz Karlovac pregazivši domaćeg četvrtoligaša sa 7:0. Modri nisu imali problema, odigrali su dovoljno za upisati visoku pobjedu, a Nenad Bjelica bit će zadovoljan pristupom...

Boris Veselić
46'
18
Nikola Šprajcer
77'
15
Borna Strgar
77'
Matija Štefančić
7
(do 60')
21
(do 60')
Nenad Bjelica

Upozorenje Nenada Bjelice imalo je utjecaja i Modri se nisu našetavali i rezultatski mučili već su u prvom poluvremenu stvorili visoku prednost i rutinski slavili.

Dinamo je dominirao susretom kao što se i očekivalo iako nije bilo jednostavno igrati na vrlo teškom terenu.

Već u devetoj minuti Dinamo je stigao do vodstva kada je Stojanović ubacio, Petković je ostavio loptu za Kadziora koji lakoćom zabija.

Već dvije minute kasnije 2:0, nakon velike gužve u domaćem petercu, Mislav Oršić najbolje se snašao i ugurao loptu u mrežu.

Nakon serije promašaja, u završnici prvog dijela Dinamo dolazi do još dva pogotka. Prvo je Petković realizirao kazneni udarac u 43. minuti, a onda je i Mario Šitum dodao pogodak u 45.

U drugom poluvremenu nastavila se golijada Modrih. U 52. minuti Kadzior je krasno reagirao i lijepo zabio za 5:0. U zadnjih deset minuta pala su još dva gola, u 81. minuti Atiemwen je zabio nakon ulaska u 16 metara s lijeve strane da bi na kraju zabio i Mario Gavranović iz penala na kraju dvoboja.

Dinamo prolazi dalje, baš kako se i očekivalo, a domaćin je bogatiji za ovo iskustvo.