Kup, 1/16 finala, 24.09.2019, 15:30 h, Oriolik, Oriovac, gledatelja: 800
Suci: Dario Bel, Marjan Tomas, Kruno Šarić
Domagoj Drožđek 51', 85', 90'
Lokomotiva

Raspoloženi Drožđek odveo Lokomotivu u osminu finala Kupa

Mihaela Bradovski • utorak, 24.09.2019.

Lokomotiva je preskočila Oriolik iz Oriovca u šesnaestini finala Kupa glatkom pobjedom 3:0. Trostruki strijelac bio je Drožđek...

Zdravko Gospočić
60'
14
Kristijan Lucić
60'
5
Matej Marušić
75'
Milan Tomljenović
21
(do 53')
Goran Tomić

Kao što je i najavio, Goran Tomić promiješao je u Oriovcu momčad, ali to nije utjecalo na rezultat. Domagoj Drožđek bio je trostruki strijelac i pomogao je Lokosima na putu do prolaza dalje.

U prvom poluvremenu Oriolik se jako dobro držao i bio je potpuno ravnopravan protivnik, međutim u nastavku susreta ipak je pao i pobjedu je odnijela Lokomotiva.

U ranoj fazi drugog poluvremena pogrešku Stubičana naplatio je Drožđek i doveo Lokomotivu u vodstvo.

Do završnice susreta domaćin je odolijevao napadima, ali u posljednjim minutama ipak više nije izdržao. Drožđek je dodao još dva gola, a Oriolik je ostao s igračem manj nakon ozljede Stubičana.