Šibenik u sudačkoj nadoknadi svladao Dinamo II, Sesvete se vratile pobjedama

Petar Jenjić • subota, 05.10.2019.

Nogometaši Šibenika stigli su do nove prvenstvene pobjede, a danas su do nje stigli u 93. minuti protiv druge momčadi Dinama. Do pobjeda su stigle i Sesvete protiv Dubrave, kao i Dugopolje protiv Hrvatskog dragovoljca...

Šibenik nastavlja niz pobjeda na domaćem terenu, a danas je pala i druga momčad Dinama. Domaćin je slavio s 2:1 i to pogotkom u u samoj završnici susreta. S današnja tri boda dolazi a devet bodova prednosti pred prvim pratiteljem Orijentom koji ima utakmicu manje.

Domaćin je poveo nakon 23 minute igre kada je na asistenciju Nikole Raka poentirao Luka Juričić. Samo sedam minuta kasnije gosti su stigli do poravnanja, a strijelac je bio Bartol Franjić. Ipak, u 93. minuti Šibenik dolazi do pobjede, glavom nakon kornera pogodio je Davor Kukec.

Nakon dva uzastopna poraza Sesvete su se vratile pobjedama, a danas su upisale četvrtu ove sezone. Na gostovanju kod Dubrave Tim Kabel slavile su s 2:0, a strijelci su bili Matija Malekinušić i Marko Vranjković.

Dugopolje je do nove, treće pobjede ove sezone stiglo kod kuće protiv Hrvatskog dragovoljca. U konačnici je slavio s 2:1 te tako ostavilo današnjeg protivnika na dnu prvenstvene ljestvice.

Domaćin je poveo pogotkom Igora Čerine iz 26. minute, dok je vodstvo podebljao Matej Jukić s 62. minuti iz penala. Poraz gostiju ublažio je Mario Cetina u završnim minutama susreta.

Utakmica između Kustošije i Međimurja završila je bez golova.