Šerif na bod do titule prvaka, bivši igrač Osijeka dvostruki strijelac

Branimir Korać • ponedjeljak, 07.10.2019.

U susretu 24. kola moldavskog prvenstva Šerif je ugostio momčad Dinamo-Auta i svladao ga je s 2:0. Dvostruki strijelac bio je bivši igrač Osijeka Andrej Lukić...

Moldavsko prvenstvo je poodmaklo i već je odigrano 24. kolo. Šerif je pobjedom protiv Dinamo-Auta došao na samo bod do matematičke potvrde osvajanja naslova prvaka Moldavije.

Šerif Zorana Zekića se nada 18. uzastopnom naslovu prvaka Moldavije, u 24 odigrana kola upisao je čak 20 pobjeda i sada u posljednja četiri kola mora za potvrdu naslova prvaka uzeti još samo bod. Mogao bi to napraviti već u sljedećem kolu kada gostuje kod Milsamija.

Protiv Dinamo-Auta upisao je pobjedu 2:0, a oba pogotka djelo su bivšeg igrača Osijeka Andreja Lukića.

Lukić je oba gola zabio u prvom poluvremenu, prvi u 35., a drugi u 41. minuti što su mu ujedno i prvi pogoci u dresu Šerifa.

On je odradio cijelu utakmicu, jednako kao i Mateo Mužek dok je Zvonimir Mikulić ostao na klupi.