Ante Miše upisao drugi poraz u azijskim kvalifikacijama

Mihaela Bradovski • četvrtak, 10.10.2019.

Ante Miše nije uspio doći do druge pobjede s Turkmenistanom u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo već je upisao i drugi poraz...

Nakon očekivane pobjede na startu kvalifikacija protiv Šri Lanke, Ante Miše s Turkmenistanom upisao je očekivani poraz od prejake Južne Koreje te gostujući poraz protiv Libanona.

Tu se već očekivao izjednačeniji dvoboj i tako je i bilo, a Libanon je na kraju slavio s 2:1.

Poveli su domaćini već u petoj minuti golom Hilala El-Helwea koji inače igra u trećoj njemačkoj ligi.

Do odlaska na odmor rezultat se nije mijenjao, a onda je u 62. minuti Altymyrat Annadurdyyew poravnao na 1:1.

Kratko je Turkmenistan bio u egalu, već dvije minute kasnije Nader Matar vraća prednost na stranu Libanona koju do kraja ne ispušta.

Sljedeći protivnik Turkmenistana za mjesec dana bit će Sjeverna Koreja koja ima stopostotan učinak nakon pobjeda protiv Libanona i Šri Lanke.