Vodeni sportovi

Splitski Mornar bez prave šanse protiv Jadran Herceg Novog

Petar Jenjić • srijeda, 23.10.2019.

Odigrane su preostale tri utakmice petog kola Triglav Regionalne lige, a jedini hrvatski predstavnik, splitski Mornar, poražen je od Jadran Herceg Novog...

Do druge pobjede ove sezone stigla je Crvena zvezda koja je u gostima slavila kod Budvanske Rivijere s 13:11 i tako ju ostavila na dnu ljestvice bez ijednog boda.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Marko Janković s pet golova. Domaću momčad predvodio je Savo Ćetković s četiri pogotka.

Treću pobjedu sezone upisao je i Primorac koji se s gostovanja kod Partizana vratio s pobjedom od 12:10. Utakmicu je prelomio u posljednje četiri i pol minute kada je postigao dva gola.

Vuk Drašković i Dušan Matković s tri gola predvodili su goste. Filip Radojević s tri pogotka bio je najbolji kod Partizana.

Jedini hrvatski predstavnik danas, splitski Mornar, poražen je na domaćem bazenu od Jadrana Herceg Novog sa 16:7. Gostujuća momčad susret je prelomila već u prvom poluvremenu koje je zaključila s pet golova prednosti (9:4), a u nastavku samo podebljala vodstvo.

Najbolji su u pobjedničkim redovima bili Kanstantin Averka i Petar Mijušković s tri gola. Dva pogotka kod Mornara postigli su Slavko Ćalić i Marin Ban.