Benčić dobila prvi set pa potpuno stala, Barty do pobjede

Petar Jenjić • nedjelja, 27.10.2019.

Na završnom WTA turniru u Shenzhenu do pobjede je stigla i Ashleigh Barty koja je u tri seta bila bolja od Belinde Benčić...

I drugi današnji meč na WTA Finalsu i Shenzhenu otišao je u tri seta, a do pobjede je stigla prva igračica svijeta, Ashleigh Barty.

Australka je slavila u tri seta, nakon sat i 57 minuta igre, bila bolja od Belinde Benčić sa 5:7, 6:1, 6:2.

U prvom setu gotovo da i nije bilo prilika, međutim, kod rezultata 5:5 Benčić radi break, a zatim mirno servira za vodstvo.

Nakon toga igrala je samo jedna tenisačica. Barty je u drugom setu izgubila tek jedan gem, a u trećem dva, što je bilo i više nego dovoljno za pobjedu.