PSG napunio mrežu Marseillea, Ćaleta-Car odigrao cijelu utakmicu

Petar Jenjić • nedjelja, 27.10.2019.

Danas su odigrane još tri utakmice u Ligue 1, a u utakmici dana PSG je na domaćem terenu visoko svladao Marseille...

Bez većih problema PSG je na domaćem terenu svladao Marseille s 4:0 i tako upisao devetu pobjedu sezone. Sva četiri gola postigao je u prvom poluvremenu.

Igrala se deseta minuta kada je PSG stigao do prednosti. Prvi udarac Maura Icardija obranio je gostujući vratar, no lopta mu se ponovno odbila, a iz drugog pokušaja ipak nije mogao promašiti.

Isti se igrač ponovno upisao u strijelce u 26. minuti, ovoga puta lijepo ga je uposlio Marco Verratti, a on je glavom skrenuo loptu u mrežu.

Na novi se pogodak čekalo samo šest minuta, i to novi u mreži gostujuće momčadi. Ovoga puta PSG je odigrao krasnu akciju, Angel Di Maria asistirao je za Kyliana Mbappea koji lakoćom skreće loptu u praznu mrežu.

U završnici poluvremena isti asistent za istog strijelca. Di Maria je uposlio Mbappe, a Francuz ponovno poentirao.

U drugom poluvremenu rezultat se više nije promijenio. Duje Ćaleta-Car odigrao je cijelu utakmicu u dresu gostujuće momčadi.