Dinamo II 3:0 Solin
Solin

Druga momčad Dinama glatko slavila protiv Solina, susret s Dubravom prebačen u Sesvete

Mihaela Bradovski • srijeda, 30.10.2019.

Druga momčad Dinama odradila je zaostali susret petog kola protiv Solina. Nije bilo problema, slavila je rutinski s 3:0 uz sva tri gola u zadnjih 25 minuta...

Odigran je i zadnji, zaostali susret petog kola Druge HNL. Dinamo II u njemu je ugostio momčad Solina i upisao je pobjedu 3:0.

Trebalo je vremena da se Modrima otvori, a otvorilo im se sredinom drugog poluvremena. U 67. minuti obranu gostiju Dinamo je nprobio ubačajem Antovskog i golom Jovićevića.

U samoj završnici susreta još dva gola Dinama i to oba Krizmanića koji je zabijao u 86. i 87. minuti za konačnih 3:0.

Osim što je Dinamo II odradio tu posljednju utakmicu sedmog kola, dobio je i odluku o promjeni lokacije odigravanja dvoboja sljedećeg kola protiv Dubrave.

Ona se trebala odigrati 3. studenog u 14 sati na igralištu Hitrec-Kacian, ali prebačena je u Sesvete, te će biti odigrana 3. studenog u 13 sati na stadionu Sv. Josip Radnik. Do promjene mjesta odigravanja došlo je zbog najavljenog loše vremena i potrebe da teren igrališta Hitrec-Kacian ostane u što boljem stanju za utakmicu 4. kola Lige prvaka mladih protiv Šahtara.