Crvena zvezda lakoćom razbila Igokeu

Petar Jenjić • ponedjeljak, 11.11.2019.

Košarkaši Crvene zvezde nisu imali nikakvih problema protiv Igokee koju su na domaćem terenu svladali rezultatom 103:61...

Treću pobjedu zaredom, a četvrtu ukupno, upisala je Crvena zvezda koja je u sklopu šestog kola regionalne ABA lige bila bolja od Igokee sa 103:61.

U prilično jednomsjernoj utakmici, kao što to pokazuje i konačan rezultat, Zvezda je nakon prve četvrtine imala 11 koševa viška (29:18), a ta je prednost do kraja poluvremena narasla na 25 razlike (53:28).

Iako je do kraja dvoboja ostalo samo pitanje kojom će razlikom slaviti, domaćin nije posustajao te je do isteka vremena dodatno povećao vodstvo.

Billy Baron s 19 poena i devet asistencija predvodio je Zvezdu do pobjede, po 13 koševa dodali su Lorenzo Brown (osam asistencija), Ognjen Dobrić i James Gist (šest skokova).

Najbolji je kod gostiju bio Rashad Vaughn s 19 koševa i šest skokova, Keenan Evans dodao je 16 poena.