Zubac i Clippersi potpuno demolirali Hawkse, Hezonja s Blazersima slavio kod Spursa

Petar Jenjić • nedjelja, 17.11.2019.

Ivica Zubac i Los Angeles Clippersi potpuno su razbili Atlanta Hawkse, dok su do pobjede stigli i Portland Trail Blazersi na gostovanju kod San Antonio Spursa...

Zanimljivu su utakmicu odigrali Portland Trail Blazersi koji su na gostovanju kod San Antonio Spursa slavili sa 121:116. Na otvaranju druge četvrte Blazersi su imali velika 23 koša viška, ali uslijedila je serija Spursa od 34:15 i povratak u utakmicu.

Imali su Spursi i 15 koševa prednosti, a četiri minute prije kraja vodili su sa 111:104. Uslijedila je serija Blazersa od 10:0, a prednost sačuvali sve do kraja.

C.J. McCollum s 32 poena, šest skokova i sedam asistencija predvodio je Blazerse, dok je Damian Lillard dodao 22 koša, šest skokova i šest asistencija. Mario Hezonja susret je zaključio s osam koševa (1/2 za dva, 1/3 za tricu, slobodna bacanja 3/4), tri skoka i dvije asistencije za 16 minuta na terenu.

Najbolji je kod Spursa bio LaMarcus Aldridge s 30 poena i 13 skokova, Bryn Forbes dodao je 17 koševa.

Potpuno demoliranje doživjeli su Atlanta Hawksi na gostovanju kod Los Angeles Clippersa koji su ih potpuno pregazili rezultatom 150:101. Broj koševa dovoljno govori o svemu, a Clippersi su imali i 52 poena viška u jednom trenutku.

Za samo 20 minuta na terenu Paul George ubacio je čak 37 poena, dok je Lou Williams dodao 25 koševa, šest skokova i šest asistencija. Ivica Zubac dodao je sedam koševa (3/4 za dva, slobodna bacanja 1/1), devet skokova, četiri asistencije i četiri blokade za 17 minuta na terenu.

Trae Young predvodio je Atlantu s 20 poena, pet skokova i šest asistencija.