Brescia 0:3 Atalanta
Atalanta

Sjajni Pašalić zabio dva gola i vodio Atalantu do pobjede

Petar Jenjić • subota, 30.11.2019.

Nogometaši Atalante slavili su na gostovanju kod Brescije s 3:0, a prva dva pogotka postigao je hrvatski nogometaš Mario Pašalić...

Krenulo je 14. kolo talijanske Serie A koje će po dobrom pamtiti Mario Pašalić koji je Atalanti na gostovanju kod Brescije donio tri boda.

U konačnici je slavila s 3:0, to joj je bila deveta pobjeda sezone, a hrvatskom napadaču drugi i treći pogodak u talijanskom prvenstvu ove sezone. Tako je nakon četiri utakmice stigla do nove prvenstvene pobjede.

Nakon prvog poluvremena Atalanta je imala svoje minimalno vodstvo, a zabio je Mario Pašalić. Igrala se 26. minuti kada je Castagne ubacio, a hrvatski nogometaš samo "naklonio" glavu i skrenuo loptu u mrežu.

U završnim minutama prvog poluvremena Pašalić je mogao i podebljati vodstvo, no pogodio je okvir gola. Ukupno devet udaraca uputili su gosti u prvom dijelu.

I nakon nešto više od sat vremena novi pogodak hrvatskog napadača koji je skrenuo oštru loptu Josipa Iličića petom u gol. Konačan rezultat u sudačkoj nadoknadi postavio je Josip Iličić koji se tako upisao i u strijelce

Pašalić je odigrao svih 90 minuta za svoju momčad.