Clippersi uz skromnog Zupca pregazili Wizardse u utakmici bez pravih obrana

Petar Jenjić • ponedjeljak, 02.12.2019.

Košarkaši LA Clippersa nisu imali problema protiv Washington Wizardsa koje su svladali s čak 150:125...

U utakmici bez pravih obrana Los Angelews Clippersi stigli su do uvjerljive pobjede protiv Washington Wizardsa. Na domaćem parketu slavili su sa 150:125 te stigli do omjera 15-6.

Bila im je to 12. uzastopna pobjeda protiv Wizardsa na domaćem terenu, a kroz cijelu utakmicu nijednom se nisu našli u zaostatku. Susret su prelomili u drugoj četvrtini koju su dobili sa 43:22, a prednost lako održavali do kraja.

Kawhi Leonard s 34 poena i šest skokova te Paul George s 31 poenom i osam skokova predvodili su Clipperse. Ivica Zubac dodao je dva poena (0/1 za dva, slobodna bacanja 2/2), četiri skoka i jednu asistenciju za 15 i pol minuta na parketu.

Rui Hachimura sa 30 poena i devet skokova te Bradley Beal s 23 poena, pet skokova i 11 asistencija bili su najbolji kod Washingtona.