Anadolu Efes uz dobar nastup Simona lakoćom do pobjede protiv Galatasaraya

Branimir Korać • ponedjeljak, 02.12.2019.

U desetom kolu turskog prvenstva Anadolu Efes ugostio je Galatasaray i upisao je visoku pobjedu 104:80. Odličan nastup domaćina koji je dominirao, posebno u drugom poluvremenu...

Anadolu Efes nastavlja s vrlo dobrim igrama u turskom prvenstvu. Ubilježio je u desetom kolu i devetu pobjedu te dijelu vrh s Pinar Karsiyakom koja je također na omjeru 9-1.

Galatasaray je imao vrlo dobar ulazak u sezonu, ali očito u zadnje vrijeme malo pada i u zadnjih pet utakmica ubilježio je tri poraza.

U dvoboju protiv Efesa zaostajao je cijelo vrijeme i na kraju je visoko poražen.

Prvo ime susreta bio je Shane Larkin s 25 poena dok je Kruno Simon za 22 minute ubacio 14 poena (4/6 za dva, 2/4 za tri) uz pet asistencija.