Goran Filipović dvoznamenkast u porazu Širokog

Matej Kačan • utorak, 03.12.2019.

U desetom kolu druge ABA lige Široki je izgubio na gostovanju kod Sutjeske s 82:73...

Široki kojeg s klupe vodi hrvatski stručnjak Hrvoje Vlašić izgubio je na gostovanju u Nikšiću kod Sutjeske te je sad na 5-5 omjeru kojeg dijeli sa Splitom, dok je Sutjeska ovom 82:73 pobjedom treća na 6-4 omjeru.

Sutjeska je već nakon deset minuta vodila 27:18, a na poluvremenu je Široki dobrom obranom uspio smanjiti na šest razlike za 43:37. Približio se Široki i u nekoliko navrata do izjednačenja te je bio na 65:65 na sedam minuta do kraja susreta, no Sutjeska je sigurno privela utakmicu kraju.

Sutjesku je s 19 poena vodio Ismet Sejfić, dok je hrvatski bek Goran Filipović kod Širokog ubacio 18 poena.