Dan gostiju: Sinj i Umag upisali pobjede u Splitu i Dugom Selu

Petar Jenjić • ponedjeljak, 09.12.2019.

U sinoćnje dvije utakmice 11. kola 1. HRL za rukometašice do pobjede su stigle gostujuće momčadi - Sinj kod Splita 2010 i Umag na gostovanju kod Dugog Sela...

Sinoć su odigrane još dvije utakmice 11. kola 1. HRL za rukometašice. Do druge uzastopne pobjede, a pete ukupno, stigle su igračice Sinja koje su slavile na gostovanju kod Splita 2010 rezultatom 30:25. Gošće se nijednom tijekom susreta nisu našle u zaostatku te su na kraju zasluženo slavile.

Najbolja je u pobjedničkim redovima bila Marija Hrgović-Tomić s osam pogodaka, dok je Silvija Masnić postigla šest golova.

Justina Stojanov sa šest golova bila je najbolja kod Splićanki.

Do treće uzastopne pobjede stigle su rukometašice Umaga koje su slavile na gostovanju kod Dugog Sela sa 31:27. Gošće su susret prelomile u drugom poluvremenu pa su tako u 57.. minuti vodile s 31:23. Do kraja je domaćin tek uspio ublažiti poraz.

Ana Jajčević s 13 pogodaka i Tena Matalja sa sedam golova (7/7) bile su najbolje u pobjedničkim redovima.

Stopostotan učinak (10/10) kod Dugog Sela imala je Josipa Bebek.