Verona 3:3 Torino
Torino

Jurićeva Verona nadoknadila tri gola zaostatka i osvojila bod

Petar Jenjić • nedjelja, 15.12.2019.

Nogometaši Verone vratili su se s tri pogotka zaostatka te osvojili bod kod kuće protiv Torina...

Ponovno je prva nedjeljna utakmica u Serie A ponudila jako puno uzbuđenja, a ovoga puta pobjednika nismo dobili.

Verona koju vodi Ivan Jurić zaostajala je 3:0 protiv Torina, međutim, uspjela je doći do izjednačenja te u konačnici i boda.

Nakon prvog poluvremena vidjeli smo samo jedan pogodak, a on je bio djelo Cristiana Ansaldija koji je iz jako teškog kuta matirao protivničkog vratara.

U 55. minuti Torino je podebljao vodstvo. Krasno je prošao Alejandro Berenguer i iskosa od stative poslao loptu u mrežu.

Niti tu nisu stali gosti koji su stigli do trećeg pogotka šest minuta kasnije. Ponovno se u strijelce upisao Ansaldi koji je sjajno pogodio s dvadesetak metara.

Nije se predavala Verona koja je u 69. minuti smanjila zaostatak, a poentirao je Giampaolo Pazzini iz penala.

Na novi pogodak domaće momčadi čekalo se do 76. minute kada je Valerio Verre poentirao s ruba kaznenog prostora. U 84. minuti stiglo je i izjednačenje kada je nakon centaršuta Mariusz Stepinski primio loptu u kaznenom prostoru i matirao golmana Torina.

Ipak, rezultat se do kraja više nije promijenio.